دریافت لوگوی اینماد و نشان ثبت ملی در رسانه های دیجیتال ,

menuordersearch
neshanyab.ir
۱۳۹۸/۵/۱۵ سه شنبه
(3)
(0)
دریافت لوگوی اینماد و نشان ثبت ملی در رسانه های دیجیتال
دریافت لوگوی اینماد و نشان ثبت ملی در رسانه های دیجیتال

همگام با رشد فناوری در کشور و با توجه به اقبال مردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، روز به روز تعداد فروشگاه های اینترنتی بیشتر می شود اما از آنجا که خرید اینترنتی مقوله ای نوپاست هنوز اعتماد مردم به این نوع خرید کاملا جلب نشده است. با توجه به اهمیت رونق این نوع کسب و کار و با توجه به استقبال کاربران و غعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن کسب و کار مدیران کشور سعی بر این داشتند به گونه ای رسمیت بیشتری به این دسته از کسب و کارها ببخشند و در کنار آن باعث ایجاد امنیت بیشتری در فضای کسب و کار الکترونیک کشور شوند. حتما تا به حال نام (نماد الکترونیکی) یا (ای نماد) به گوش شما هم خورده است. در حال حاضر اگر شما تصمیم داشته باشید که کار اینترنتی برای خود به راه بیندازید و خرید و فروشی را از طریق این بستر انجام دهید باید یک تاییدیه داشته باشید. نماد اعتماد الکترونیکی در حقیقت یک اعتبار یا نشانه است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به فروشگاه های اینترنتی داده می شود.

هر فروشگاهی که صاحب نماد الکترونیکی باشد به طور حتم می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند زیرا با وجود این نماد مردم هم آسان تر می توانند به آن فروشگاه اعتماد داشته باشند. به این ترتیب حداقل این طرز فکر وجود خواهد داشت که روند فعالیتی این وب سایت و مشخصات مالک آن یک بار توسط یک سازمان رسمی مورد بررسی قرار گرفته است و اگر قرار به انجام یک اقدام خلاف وجود داشته باشد، کار برای پیگیری رسمی بسیار آسان تر خواهد بود. این ها را گفتیم تا بدانید که روند انجام کار اینترنتی یا به راه اندازی یک کسب و کار الکترونیک در ایران به صورت کلی با سال های قبل تفاوت پیدا کرده است. در حال حاضر تعداد افرادی که این دسته از کسب و کارها را جدی می‌گیرند بسیار بیشتر از گذشته شده است و گذشته از این مورد، مردم هم تمایل بیشتری پیدا کرده اند که بسیاری از کارهای خود را از طریق بستر آنلاین انجام داده و در کوچه و خیابان سرگردان نشوند. تعداد فعالان این عرصه هم به نسبت بیشتر شده است و شاید شما همین امروز یکی از افرادی باشید که یک ایده نوین به ذهنتان برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی می رسد.

با توجه به اهمیت این نماد برای کسب و کارهای اینترنتی در جهت شفافیت هر چه بیشتر و جلب اعتماد مشتریان برای خرید با خاطری آسوده، فروشگاه اینترنتی نشان یاب یکی از بزرگترین گامهای خود را جهت ارائه بهتر خدمات و حمایت از حقوق مصرف کننده با دریافت لوگوی اینماد برداشته و ضمن ثبت خدمات خود در این سازمان، نشان ملی ثبت در رسانه های دیجیتال را نیز به خود اختصاص داده است. فروشگاه اینترنتی نشان یاب همواره کوشش خواهد کرد تا با همراهی کاربران و مشتریان وفادار خود، قدمهای بزرگتری را جهت ارائه خدمات نوین و جلب اعتماد بیشتر این عزیزان بردارد. شما در این فروشگاه قیمتهای بسیار مناسب را شاهد خواهید بود و به سرعت سفارش خود را دریافت خواهید کرد که این دو اصل در کنار امنیت خرید از این فروشگاه، تعامل بیشتری را بین شما مشتریان و نشان یاب ایجاد خواهد کرد.

در پایان به این نکته اشاره کنیم که ارتباط شما کاربران با سایت و ایراد نقطه نظرات شما برای نشان یاب بسیار حائز اهمیت بوده و ما همیشه منتظر شنیدن نقطه نظرات شما در جهت رفع نواقص و ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود هستیم و امیدواریم در این مهم با نشان یاب همکاری داشته باشید.   

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

کرج - شهرک بنفشه - بلوار وحدت - کوچه ایثار - بلوک 123 - واحد 11
شماره تماس : 32867439-026
پست الکترونیک : info@neshanyab.com

شرکت سازنده