مصرف دستمال کاغذی در سرماخوردگی ,

menuordersearch
neshanyab.ir
۱۳۹۸/۶/۱۷ یکشنبه
(1)
(0)
مصرف دستمال کاغذی در سرماخوردگی
مصرف دستمال کاغذی در سرماخوردگی

استفاده صحیح از دستمال کاغذی در حین سرماخوردگی و آنفلوآنزا بسیار حائز اهمیت است. به طور معمول دستمال‌های کاغذی، یکبار مصرف هستند و در صورت کثیف شدن نباید در جیب یا دست نگه داشته شوند، همچنین این نکته را به یاد داشته باشید که از تماس مستقیم دستمال کاغذی با داخل چشم و دهان جدا خودداری کنیدبسیار دیده می‌شود که در اثر سهل‌انگاری برخی والدین، کودکان به بازی و خوردن دستمال می‌پردازند که این کار می‌تواند در درجه اول موجب خفگی کودک و درجه دوم منجر به ورود شیرابه حاصل از خمیر کاغذ و ترکیبات شیمیایی موجود در آن به بدن کودک شده و به طور جدی سلامت کودک را به مخاطره اندازد.

دستمال توالت به دلیل استحکام بالا، بسیار زبر است و در صورت بروز آب ریزش بینی، زبری این دستمال‌ها در اثر استفاده مکرر باعث ایجاد خراش، قرمزی و سوزش پوست بینی می‌شود. لذا از دستمال کاغذی توالت برای صورت خود استفاده نکنیدهمچنین اگر از دستمال‌های معطر و مرطوب پاک‌کننده آرایش استفاده می‌کنید، صرفا برای همین منظور از آنها استفاده نمایید. اگر از این محصولات استفاده می‌کنید دقت کنید که پوست شما به مواد معطر این دستمال‌ها حساسیت نداشته باشد. قرمزی، خارش و التهاب پوست پس از استفاده از این محصولات نشانه حساسیت شما به این دستمال‌هاست.

استفاده نامطلوب از این دستمال‌ها به دلیل دارا بودن مواد ویژه می‌توانند منجر به بروز خطرات و آلودگی‌های جانبی در مصرف‌کننده گردند.در نهایت به یاد داشته باشید دستمال‌های کاغذی با وجود آن که به صورت بهداشتی تولید می‌شوند، صددرصد استریل نیستند. لذا استفاده از آنها برای زخم‌های باز توصیه نمی‌شود.

منبع : تبیان

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

کرج - شهرک بنفشه - بلوار وحدت - کوچه ایثار - بلوک 123 - واحد 11
شماره تماس : 32867439-026
پست الکترونیک : info@neshanyab.com

شرکت سازنده