شرایط و قوانین همکاری با نشان یاب ,

menuordersearch
neshanyab.ir
(1)
(0)
شرایط و قوانین همکاری با نشان یاب

قوانین و شرایط همکاری با نشان یاب

 

مزایای همکاری با نشان یابشرایط و قوانین همکاری با فروشگاه اینترنتی نشان یاب

 1.  فروش محصولات در هر ساعت از شبانه روز
 2.  ارسال سفارش شما در سراسر ایران
 3.  بازدید روزانه هزاران نفر از فروشگاه اینترنتی نشان یاب
 4.  کاهش هزینه های جانبی
 5.  بیشترین میزان کارمزد فروش
 6.  تسویه ماهانه و منظم حسابها
 7.  حمایت نشان یاب از فروشندگان با رتبه خوب

 

 

از آنجا که مشتری مداری و حمایت از مصرف کننده از اولویت های نشان یاب قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری نشان یاب بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت باشد. در راستای سیاست‌های مشتری محور نشان یاب و به‌ منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در سایت نشان یاب وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید می‌شود. همچنین عمل به این قوانین باعث جلوگیری در سو استفاده از سایت نشان یاب توسط معدود فروشندگان متخلف خواهد شد.

در این صفحه همه‌ی آنچه باید در مورد قوانین همکاری با نشان یاب بدانید به تفصیل ذکر شده و در صورت نیاز به روزرسانی خواهد شد.

 • قیمت 
 • نحوه شروع همکاری با نشان یاب
 • کالاهای قابل فروش
 • کارمزد فروش و نحوه محاسبه آن
 • ارسال به موقع سفارش مشتریان
 • ارزیابی و رتبه بندی فروشندگان

۱ . قیمت 

 

فروشندگان می توانند با توجه به سیاست های قیمت گذاری از سوی فروشگاه اینترنتی نشان یاب، محصولات را با قیمت مصوب که بعنوان قیمت فروش در سایت مشخص شده به مشتریان خود عرضه کنند. با توجه به دست اول بودن قیمتهای نشان یاب (مستقیم از کارخانه)، قیمتهای این سایت کمترین قیمت موجود در بازار می باشد و از این رو فروشندگان با خیالی آسوده می توانند بر روی فروش خود تسلط داشته باشند. 

 

توجه داشته باشید فروش فقط از طریق ثبت سفارش در سایت امکان پذیر می باشد، بدیهی است فروش خارج از سایت بعنوان همکاری با نشان یاب محسوب نگردیده و در تراکنشهای حساب کاربری شما لحاظ نخواهد شد و در این حالت مسلما پورسانتی برای فروشنده در نظر گرفته نخواهد شد.

 

جریمه: هیچکدام از فروشندگان حق ندارند کالایی خارج از قیمت مصوب در سایت نشان یاب به فروش رسانده و یا مبلغی خارج از سیستم نشان یاب از مشتری دریافت کنند، در صورت مشاهده و احراز تخلف، به میزان دو برابر مجموع اختلاف قیمت کالای فروش رفته از قیمت واقعی و تعداد کل فروخته شده از آن کالا جریمه تعلق خواهد گرفت و در صورت تکرار منجر به قطع همکاری با فروشنده خواهد شد.

۲ . نحوه شروع همکاری با نشان یاب

 

فرم درخواست همکاری با فروشگاه اینترنتی نشان یاب را با دقت پر کرده، قوانین همکاری با نشان یاب را مطالعه و پس از تایید، فرم را برای ما ارسال نمائید. شما به جمع فروشندگان نشان یاب پیوستید. دقت داشته باشید ارسال فرم به منزله قبول تمامی شرایط و قوانین همکاری با نشان یاب خواهد بود.

 

۳ . کالاهای قابل فروش

 

عمده فعالیت فروشگاه نشان یاب در زمینه فروش انواع دستمال کاغذی و محصولات سلولزی خواهد بود و در حال حاضر محصولات پر فروش شرکت نیمه شعبان که محصولاتی نام آشنا برای عموم می باشند (بیتا، مینا و مرحبا) را در سایت خود قرار دادیم و این محصولات را مستقیم و بی واسطه و با پایین ترین قیمت موجود در بازار عرضه کرده ایم. لازم به ذکر است فروشگاه نشان یاب در حال تعامل با سایر برندها بود و بزودی محصولات با برندهای معروف و با کیفیت بیشتری در سایت قرار خواهند گرفت. توجه به کیفیت، بهداشت، استاندارد بودن و پایین ترین قیمت جهت حمایت از مصرف کننده، از اولویت های مهم در فروشگاه اینترنتی نشان یاب محسوب می شوند. تمامی محصولات سلولزی که در سایت قرار گرفته و خواهند گرفت دارای علامت استاندارد، مجوز از سازمان غذا و دارو، مجوز بهداشت و نماد سیب سلامت خواهند بود.

 

۴ . کارمزد فروش و نحوه محاسبه آن

 

فروشندگانی که قصد همکاری با نشان یاب را دارند از بالاترین میزان کارمزد فروش یعنی 50 درصد از سود فروش برخوردار خواهند شد، کارمزد فروش در نظر گرفته شده معادل 50% از مابه التفاوت نرخ اعلامی از سوی نشان یاب به فروشنده (که همان قیمت تولید کننده می باشد) و قیمت فروش آن در سایت خواهد بودپورسانت بازاریاب فقط به سفارشاتی تعلق می‌گیرد که وجه آن از خریدار دریافت شده باشد (سفارش نهایی شده باشد) نشان یاب تضمین می کند کارمزد فروش تعلق گرفته به هر فروشنده را بعد از محاسبه دقیق بصورت منظم و ماهیانه (دوم تا پنجم هر ماه) به شماره حساب اعلام شده در فرم درخواست همکاری که توسط فروشنده اعلام و تایید شده پرداخت نماید. (در ثبت دقیق مشخصات خود در فرم درخواست همکاری دقت کنید، نشان یاب هیچگونه مسئولیتی در رابطه با ثبت اطلاعات نادرست بر عهده نخواهد داشت). 
بعد از ثبت فروش خود در فروشگاه نشان یاب، کلیه تراکنشهای شما در قسمت لیست تراکنشها که در حساب کاربری شما قرار دارد می توانید به نحوه فعالیت و میزان فروش خود دسترسی داشته باشید. تراکنشهای شما از روز یکم هر ماه تا روز پایانی هر ماه محاسبه و کارمزد مربوطه از روز دوم تا پنجم ماه بعد بصورت منظم و پس از کسر مالیات ( 9% ) به شماره حساب فروشندگان  واریز خواهد شد و نیازی به ارسال درخواست پرداخت نمی باشد.

 

۵ . ارسال به موقع سفارش مشتریان

 

با توجه به اینکه نشان یاب طرح ارسال سریع محصولات را در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود در برنامه کاری لحاظ نموده، به فروشنده این اطمینان را می دهیم که ظرف نهایت 4 روز کاری سفارش را به آدرس اعلامی ثبت شده از سوی فروشنده ارسال نمائیم، همچنین زمان ارسال برای مشتریان در سطح تهران و کرج حداکثر 48 ساعت خواهد بود. (توجه داشته باشید که در حساب کاربری خود برای ثبت هر سفارش می توانید آدرس مخصوص به آن سفارش را ثبت نمایید تا نشان یاب سفارش شما را به آدرس ثبت شده ارسال نماید.)

هزینه ارسال در سطح کرج و تهران برای سفارشهای زیر 150 هزار تومان بصورت ثابت 7000 تومان و برای سفارشهای بالاتر از 150 هزار تومان در سراسر کشور رایگان خواهد بود. هزینه ارسال بصورت اتومات محاسبه و به جمع فاکتور خرید اضافه خواهد شد، شما می توانید تعرفه ارسال سفارش را با توجه به انتخاب انواع ارسال (پیشتاز، اکسپرس، باربری، سفارشی و ... ) که به روز و مطابق با تعرفه اداره پست جمهوری اسلامی ایران می باشد نسبت به آدرس ارسال سفارش در جمع فاکتور خود مشاهده نمائید.

 

6 . ارزیابی و رتبه بندی فروشندگان

 

با توجه به میزان فروش هر فروشنده که در لیست تراکنشهای فروش یکماه محاسبه خواهد شد، فروشندگانی که ماهانه فروشی بالاتر از 5 میلیون داشته باشند از پرداخت مالیات معاف خواهند بود، همچنین فروشندگانی که قصد فروش عمده محصولات را دارند و تراکنشهای بالای ماهیانه دارند امتیازات ویژه خواهند داشت. این نوع فروشندگان می توانند با ارسال درخواست فروش عمده از طریق فرم تماس با ما از جزئیات آن اطلاع پیدا کنند.

 

چگونه به نشان یاب اعتماد کنیم؟

 

حتما تا به حال نام (نماد اعتماد الکترونیکی) یا (ای نماد) به گوش شما هم خورده است. در حال حاضر اگر شما تصمیم داشته باشید که کار اینترنتی برای خود به راه بیندازید و خرید و فروشی را از طریق این بستر انجام دهید باید یک تاییدیه داشته باشید. نماد اعتماد الکترونیکی در حقیقت یک اعتبار یا نشانه است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به فروشگاه های اینترنتی داده می شود.

هر فروشگاهی که صاحب نماد الکترونیکی باشد به طور حتم می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند زیرا با وجود این نماد مردم هم، آسان تر می توانند به آن فروشگاه اعتماد داشته باشند. به این ترتیب حداقل این طرز فکر وجود خواهد داشت که روند فعالیتی این وب سایت و مشخصات مالک آن یک بار توسط یک سازمان رسمی مورد بررسی قرار گرفته است و اگر قرار به انجام یک اقدام خلاف وجود داشته باشد، کار برای پیگیری رسمی بسیار آسان تر خواهد بود. این ها را گفتیم تا بدانید که روند انجام کار اینترنتی یا به راه اندازی یک کسب و کار الکترونیک در ایران به صورت کلی با سال های قبل تفاوت پیدا کرده است. در حال حاضر تعداد افرادی که این دسته از کسب و کارها را جدی می‌گیرند بسیار بیشتر از گذشته شده است و گذشته از این مورد، مردم هم تمایل بیشتری پیدا کرده اند که بسیاری از کارهای خود را از طریق بستر آنلاین انجام داده و در کوچه و خیابان سرگردان نشوند. تعداد فعالان این عرصه هم به نسبت بیشتر شده است و شاید شما همین امروز یکی از افرادی باشید که یک ایده نوین به ذهنتان برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی می رسد.

با توجه به اهمیت این نماد برای کسب و کارهای اینترنتی در جهت شفافیت هر چه بیشتر و جلب اعتماد فروشندگان و مشتریان برای خرید با خاطری آسوده، فروشگاه اینترنتی نشان یاب یکی از بزرگترین گامهای خود را جهت ارائه بهتر خدمات و حمایت از حقوق مصرف کننده با دریافت لوگوی اینماد برداشته و ضمن ثبت خدمات خود در این سازمان، نشان ملی ثبت در رسانه های دیجیتال را نیز به خود اختصاص داده است. فروشگاه اینترنتی نشان یاب همواره کوشش خواهد کرد تا با همراهی کاربران و مشتریان وفادار خود، قدمهای بزرگتری را جهت ارائه خدمات نوین و جلب اعتماد بیشتر این عزیزان بردارد. شما در این فروشگاه قیمتهای بسیار مناسب را شاهد خواهید بود و به سرعت سفارش خود را دریافت خواهید کرد که این دو اصل در کنار امنیت خرید از این فروشگاه، تعامل بیشتری را بین شما مشتریان و نشان یاب ایجاد خواهد کرد.

کرج - شهرک بنفشه - بلوار وحدت - کوچه ایثار - بلوک 123 - واحد 11
شماره تماس : 32867439-026
پست الکترونیک : info@neshanyab.com

شرکت سازنده